Rihanna Yine Yapmış Yapacağını

Her yaptığıyla neden bir fenomen haline geldiğini kanıtlayan Rihanna, şimdi de Complex Magazine'in Şubat-Mart 2013 sayısında tam 7 ayrı kapakla raflardan gülümseyecek hem de birbirinden cesur pozlar eşliğinde.

15 Ocak '13 Haber: Kıvanç Ergun

Complex Magazine Dergisi için kamera karşısına geçerek, her zamanki gibi birbirinden iddialı pozlara imza atan Rihanna, dergideki açıklamalarıyla da dikkat çekiyor. 

2013-01/rihanna-2013-complex-magazine-music-of-the-sun.jpeg

2013-01/Rihanna-2013-complex-magazine-that-that-talk.jpeg

Sürekli kendi fotoğraflarını çekip, Instagram üzerinden paylaştığı için 'narsist' olarak tanımlandığını ancak buna katılmadığını belirten Rihanna, kendi kişiliğine ait detayları yakalamaktan hoşlandığını ve bunu ancak kendisinin fotoğraflayabileceğini belirtmiş. "Başkası çekemez çünkü benim kafamın içinde neler olduğunu ve kendimi nasıl gördüğümü bilemez o." diye de devam etmiş sözlerine.

2013-01/rihanna-2013-complex-magazine-good-girl-gone-bad.jpeg

2013-01/rihanna-2013-complex-magazine-Loud.jpeg

Unapologetic albümü hakkında da konuşan şarkıcı, albümü doldurmaya karar verdiğinde gerçeği yansıtmak dışında hiçbir amacının olmadığını ve belki de bu yüzden bazılarına çiğ gelebileceğini belirtiyor. Ama bunun için de özür dilemeyecekmiş, haberiniz olsun. Zaten albümün adından da belli her şey.

2013-01/rihanna-2013-complex-magazine-rated-R.jpeg

2013-01/rihanna-complex-magazine-2013-22.jpg

2013-01/Rihanna-complex-magazine-2013-a-girl-like-me.jpeg

Dergideki röportajda söz dönmüş, dolanmış ve elbette Diamonds adlı Single'a gelmiş. Bakalım neler demiş Rihanna: "Bu şarkı benim için çok ilham verici ve canlandırıcı oldu. Kızgın aşk şarkılarından yorgun düşmüştüm artık ve Diamonds ile umutlanıp, enerji kazandım. Aşk sadece ayrılıklardan ibaret değildir. Elbette ayrılabilir ve yeniden bir araya gelmeyebiliriz ama bu da tatlılıkla geçiştirilebilir. ‘Hell yeah! We’re diamonds!’"

O halde Diamonds dinleyelim hep birlikte.

Dergiye göz atmak için tık...

Yorum yap