adL’den 2012 Mayo ve Bikinileri

Havalar ısındı, henüz tatil mevsimi gelmese de güneye yapılan ufak kaçamaklar başladı. İster uzun ister kısa süreli gittiğimiz yaz tatillerinin baş rolü mayo ve bikiniler de yeni yüzlerini göstermeye başladı. İşte adL’in 2012 ‘beachwear’ koleksiyonu…

26 Nisan '12

Her gün bir yenisini gördüğümüz, markaların 2012 mayo ve bikini koleksiyonları adeta ‘sabrımızı zorlar’ cinsten. Yazın gelmesini ve tatile gitmeyi bu kadar çok beklerken, her gün bir yenisiyle karşılaştığımız koleksiyonlar sınırlarımızı iyice zorluyor ve biz kendimizi bir an önce denize atmak istiyoruz.

Yaza özlemimizi arttıracak bir koleksiyon da adL’den geldi. Son yıllarda değiştirdiği ve biraz daha gençleştirdiği koleksiyonlarına bu yaz mayo ve bikinileri de ekleyen adL, sadece bunlarla da kalmayarak sahilde ihtiyacınız olabilecek her şeye yer vermiş koleksiyonunda. Pareo, plaj çanta ve terlikleri, mayo ve bikinilere ek olarak bulabilecekleriniz arasında.

 2012-04/haber 1-1335431935.jpg

Mayo ve bikini diyince artık aklımıza sadece ‘denize girerken ve güneşlenirken giyebileceğimiz’ modeller gelmiyor. İşlevselliğinden çok görselliği önem kazanan plaj koleksiyonlarıyla sahillerde de şık olmak mümkün. Abartılı duracağını düşünmeden, bu yaz gün boyu giyebileceğiniz, yeri geldiğinde şort ve eteklerinizi tamamlayacak bir üst olabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece ‘ne giysem’ derdinden de bir nebze kurtulmuş olacaksınız.

adL 2012 ‘beachwear’ koleksiyonunun yüzü de oldukça ünlü; 21 yaşındaki Litvanya’lı model Ruta Mecinauskaite ile gerçekleştirilen koleksiyon çekimi, mayo ve bikinilerle olduğu kadar birbirinden güzel fotoğraflarla da dikkat çekiyor.

2012-04/haber 2-1335431945.jpg

Haberin basın bültenini görmek için tıklayın

Yorum yap