Venüs Ve Yeni Ay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Bugün sizler için Venüs'ün Oğlak Burcu'na geçişini ve yeni ay'ın burçlar üzerindeki etkilerini yazdım. Yorumları yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye edrim.

08 Ocak '13 Uzman: Arzu Kırklar

10 Ocak 2013 tarihinde burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek olan Venüs, 3 Şubat’a kadar da misafirliğine devam edecek. Venüs’ün Oğlak burcunda yaptırım gücü oldukça yüksektir. Hemen ardından 11 Ocak 2013 Cuma günü,  saat:21:46’da Oğlak Burcunda bir Yeni ay meydana gelecek. Yeni ay hayatımızda yeni başlangıçları ifade ettiği gibi, yeni başlangıçlar için gerekli cesaret ve potansiyeli de vurgular ve etkisini yaklaşık 2 hafta sürdürür. Ard arda gerçekleşecek olan bu iki gökyüzü hareketinin burçlar üzerindeki etkilerine gelince;

(Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.)

KOÇ: Sevgili Koç, bu dönem 10. eviniz oldukça kalabalık görünüyor. Kariyer alanında yeni girişimlerde bulunmak, yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kapılar açmak için hazırlıklı olun. Venüs; kariyer alanında kendinizi göstermenize ve bu alanda insanlar üzerinde iyi etkiler yaratmanıza destek olacak. Yeni bir projeye başlayabilir, hatta yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Özellikle yeni ayın etkili olduğu bu hafta içinde kariyer ve iş alanında önemli adımlar atmanızda fayda var. Hem çok dikkat çekip yıldızınızın parlayacağı bir döneme girdiniz hem de yeni ay’la beraber yeni başlangıçlar için enerjiniz oldukça yüksek.

BOĞA: Sevgili Boğa, bu hafta Venüs 9. evinize giriş yapacak ve bu konularda sizi etkileyecek. Yani seyahatler (özellikle yurtdışı), eğitim, yayıncılık, hukuk, yabancı ülkeler ve yabancı kişilerle ilişkiler alanınıza renk katacak. Venüs bu konularda sizi destekliyor. Eğer devam eden bir davanız varsa bakarsınız bu hafta olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Üzerinde çalıştığınız 9. ev konularını içeren işleriniz varsa bu konuda da yeni bir başlangıç için gereken enerji ve verimi sağlayabilirsiniz. 

İKİZLER: Sevgili İkizler, bu dönemde parasal konular gündeminizi meşgul edecek. Özellikle maaş dışındaki kredi, sigorta, nafaka, prim, miras gibi başkalarını da ilgilendiren kaynaklar konusunda... Bunlar gündeminizi meşgul edecek olsa da sonuçta sizin kazançlı çıkma ihtimaliniz yüksek. Çünkü Venüs sizi destekliyor olacak. Yine aynı konular üzerine etki edecek olan yeni ay yeni enerjileri müjdeliyor. Devam eden bir miras davanız sonuçlanabilir ve siz bu kazançla yeni bir başlangıç yapabilirsiniz ya da  işyerinizde yeni bir prim yapılandırması söz konusu olabilir. Kısaca, şans sizden yana olacak. 

YENGEÇ: Sevgili Yengeç, düğün davetiyeniz ve gelinliğiniz konusunda düşünmeye başlayın derim. Eğer bekarsanız yeni bir evlilik kararı almanız ya da sağlam temelli bir ilişkiye başlamanız an meselesi. Evliler için de bu dönem ilişkiler olumlu destekler altında olacak. Ayrıca 7. ev aynı zamanda ortaklıklar evidir. İş konusunda yeni ay'ın da desteğini alarak, yeni bir iş ortaklığı anlaşması yapabilirsiniz. 

ASLAN: Sevgili Aslan, 6. evinizi ilgilendiren konular bu dönemde gündeminizi meşgul edecek. Gündelik işler, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle kendi işlerini yapanlar bu dönemde istihdam edecekleri kişileri daha kolay bulabilirler. Bu dönemde sağlıkla ilgili yeni kararlar da alabilirsiniz. Beslenme sisteminizi değiştirip sağlıklı gıdalara yönelmek için iyi bir dönem olabilir. Oğlak burcunun disiplinini bu konularda iyi kullanın derim. 

BAŞAK: Sevgili Başak, bu ay oldukça hareketli geçecek sizler için. Çünkü 5. evinizdeki gezegen kalabalığına Venüs de eklendi ve yine 5. evinizde bir yeni ay meydana gelecek. Çocuklar bu sıralarda gündeminizi meşgul edebilir  ve yeni çocuk yapma kararı alabilirsiniz. Bu konuda bir girişimde bulunmak istiyorsanız işte en ideal zamanlar. Yeni ay'ı takip eden 2 hafta boyunca sizleri Venüs de destekleyecek. Oldukça romantik ve eğlenceli aktivitelere dahil olabilirsiniz. Kalbi boş olanlar özellikle bu dönemi iyi değerlendirip mümkün olduğunca sosyal olmaya çalışsınlar çünkü aşk her an  kapıyı çalabilir. 2 Şubat’a kadar Venüs sizi aşk konusunda destekliyor. Bu dönemde her zamankinden daha fazla dikkat çekebilirsiniz.

TERAZİ: Sevgili Terazi; ev, yuva, aile konuları bu aralar gündeminizi meşgul edebilir. Evinizi değiştirmeyi ya da yeni bir mülk satın almayı düşünüyorsanız harekete geçmek için en uygun dönem diyebilirim. Zaten yeni ay da size bunu söyleyecek. Bu dönemde dekorasyon işleri ve ev yenileme işleri konusunda akrabalarınızdan da destek alabileceksiniz. 

AKREP: Sevgili Akrep, iletişim ve eğitim konularında yeni atılımlar için güzel bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir alanda eğitim almak, yeni bir dil öğrenmek ya da uzmanı olduğunuz bir alanda seminer vermeye başlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Girişime geçmek için tereddüt etmeyin. Ayrıca bu konularla ilgili kısa seyahatler de gündeminizde olabilir. İletişim alanında ilerleyebilir, örneğin yeni bir web sitesi kurabilir, blog yazabilir ya da sosyal medyada daha aktif olabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. 

YAY: Sevgili Yay, finansal anlamda oldukça şanslı bir süreçte olacaksınız. Kişisel maddi gelirlerinizi artırmak için en uygun dönem. Patrondan zam istemeyi düşünüyorsanız bu dönemi iyi kullanın. Terfi alıp kazancınızı artırabilir ya da daha iyi maaşlı iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Üzerinde çalışıp da para eder mi diye düşündüğünüz bir proje varsa bunu sunmak ve harekete geçmek için beklediğiniz zamanlar geldi. 

OĞLAK: Sevgili Oğlak, bu dönemde sizi pek çok gezegen taçlandırıyor. Venüs’ün burcunuza girmesiyle birlikte kendinizi her zamankinden daha çekici ve güzel hissedecek, girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı haline geleceksiniz. Venüs sizi parlatıyor olacak. Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay, üzerinde düşündüğünüz her ne varsa gerçekleştirmeniz için sizi destekleyecek. Bu olumlu etkiler altındayken yapmayı düşündüklerinizi yapın. Yeni başlangıçlar, yeni işler, yeni kararlar, yeni bir sevgili her neyse konu, yeni ay'la birlikte hemen harekete geçin ve uygulayın.

KOVA: Sevgili Kova, 12. evinizdeki gezegen yoğunluğu size bu dönemde yalnız kalma isteği getirebilir. Üzerinde düşünmeniz gereken konulara odaklanabilirsiniz. Yeni kararlar ve belki de sizde stres yaratan konuların üzerine gidebilir ve bunlardan kurtulmak için gereken gücü kendinizde bulabilirsiniz. Meditasyon yapmak ve kendinizi daha iyi tanımak için güzel bir dönem olacak. 

BALIK: Sevgili Balık, oldukça sosyal ve hareketli bir gündem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla her zamankinden daha fazla vakit geçirebilir, sosyal kulüpler, dernekler, siyasi partiler gibi organizasyonların içinde olabilirsiniz ya da bazı arkadaş toplantılarını siz organize edebilirsiniz. Oldukça göz önünde olacağınız bu dönem size yeni kapılar açabilir. Sosyal olmaya ve yeni insanlarla tanışmaya özen göstererek, dileklerinizin gerçek olmasına katkı sağlayacak kişilerle tanışabilirsiniz.

Tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

1 kişi bunu beğendi.

Yorum yap